Kód: 091-00-00

Lightline Box 120 RF

24 563 Kč / ks 20 300 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Biokrb Lightline 120 RF je biokrb v rohovém provedení a v délce 120 cm. Rohové provedení biokrbu umožňuje pohled do plamenů ohně z přední strany a z pravé boční strany.

Biokrb Lightline obohatí prostor o magickou atmosféru živých plamenů. Jeho atraktivitu zvyšuje čistý provoz bez prachu a popela a hladká instalace bez potřeby odkouření a stavebního povolení. Elegantní design biokrbu je už jen třešničkou na dortu, jenž z ohně vytváří živé umělecké dílo.

Kategorie: Lightline Box

Biokrb Lightline 120 RF je vestavný biokrb v rohovém provedení a v délce 120 cm. Biokrb je vyrobený z kvalitní oceli lakované žáruvzdornou barvou v černém polomatu. Hořáky jsou z kvalitní nerezové oceli. Před přímými plameny vás chrání vsazené sklo.

Instalace krbu je snadná. Není potřeba komín ani jiné odkouření. Obejdete se i bez stavebního povolení.

POZOR: biokrb musí být zabudovaný pouze do nehořlavého materiálu. Biokrb nesmí být zabudovaný do hořlavých materiálů, jako je například dřevo, sádrokarton apod.

Snadné používání biokrbu jistě potěší nejednu hospodyňku. Do hořáku nalijete požadované množství biolihu pomocí nálevky a zapálíte zapalovačem. Díky regulační úchytce můžete měnit intenzitu plamenů. Biokrb snadno uhasíte tak, že hořák překryjete nehořlavým krytem.

Při spalování biolihu nevzniká nepořádek, žádný popel, kouř ani zplodiny. Při hoření se uvolňuje pouze velmi málo oxidu uhličitého a vodní páry. Podobně, jako když vydechujete. Živé plameny vyzařují mírné teplo, které sice nevyhřeje celou místnost, v izolovaných prostorech však naopak oceníte nepřehřátí místnosti.

Technické parametry

  • Rozměry: 120 x 45 x 20,3 cm
  • Hmotnost: 32 kg
  • Objem zásobníků na biolíh: 1,5 l
  • Doba hoření: 105 min při max. výkonu
  • Maximální výkon: 1,2 - 3 kW
  • Podání biolihu: mechanické
  • Materiál: ocelová  konstrukce, nerezový hořák, sklo
  • Typ krbu: vestavný 

 

Biokrb Lightline je dodáván vcelku. Součástí dodávky je nálevka, kdyt hořáku, zapalovač a regulační úchytky. 

Najdete nás i na MALL.CZ