Kód: 094-00-00

Lightline 90 LFR

23 232 Kč / ks 19 200 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Biokrb Lightline 90 LFR je biokrb v třístranném provedení a v délce 90 cm. Třístranné provedení biokrbu umožňuje pohled do plamenů ohně z přední strany a z obou bočních stran.

Biokrb Lightline obohatí prostor o magickou atmosféru živých plamenů. Jeho atraktivitu zvyšuje čistý provoz bez prachu a popela a hladká instalace bez potřeby odkouření a stavebního povolení. Elegantní design biokrbu je už jen třešničkou na dortu, jenž z ohně vytváří živé umělecké dílo.

Kategorie: Biokrby

Biokrb Lightline 90 LFR je vestavný biokrb v třístranném provedení a v délce 90 cm. Biokrb je vyrobený z kvalitní oceli lakované žáruvzdornou barvou v černém polomatu. Hořáky jsou z kvalitní nerezové oceli. Před přímými plameny vás chrání vsazené sklo.

Instalace krbu je snadná. Není potřeba komín ani jiné odkouření. Obejdete se i bez stavebního povolení.

POZOR: biokrb musí být zabudovaný pouze do nehořlavého materiálu. Biokrb nesmí být zabudovaný do hořlavých materiálů, jako je například dřevo, sádrokarton apod.

Snadné používání biokrbu jistě potěší nejednu hospodyňku. Do hořáku nalijete požadované množství biolihu pomocí nálevky a zapálíte zapalovačem. Díky regulační úchytce můžete měnit intenzitu plamenů. Biokrb snadno uhasíte tak, že hořák překryjete nehořlavým krytem.

Při spalování biolihu nevzniká nepořádek, žádný popel, kouř ani zplodiny. Při hoření se uvolňuje pouze velmi málo oxidu uhličitého a vodní páry. Podobně, jako když vydechujete. Živé plameny vyzařují mírné teplo, které sice nevyhřeje celou místnost, v izolovaných prostorech však naopak oceníte nepřehřátí místnosti.

Technické parametry

  • Rozměry: 90 x 45 x 20,3 cm
  • Hmotnost: 24 kg
  • Objem zásobníků na biolíh: 0,9 l
  • Doba hoření: 65 min při max. výkonu
  • Maximální výkon: 0,7 - 1,9 kW
  • Podání biolihu: mechanické
  • Materiál: ocelová  konstrukce, nerezový hořák, sklo
  • Typ krbu: vestavný 

 

Biokrb Lightline je dodáván vcelku. Součástí dodávky je nálevka, kdyt hořáku, zapalovač a regulační úchytky. 

Najdete nás i na MALL.CZ